Anti-Vibration Mount - Male - Male Bobbin Range, M8, Max Load 22Kg - 2530MM23-60
Original price
  • Product Description
  • Technical Specification
  • Warranty Details
  • Product Number: 2530MM23-60
    • Mount Dimension (D): 25mm
    • Height (H): 30mm
    • Thread Size (V): M8
    • Bolt Length (L): 23mm